420MXC100MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
420MXC100MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1603074
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 420V 680mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS