420VXG180MEFC22X45
MFR.Part #
420VXG180MEFC22X45
JLCPCB Part #
C1612627
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 1.792A@10kHz 10mm 180uF 22mm 420V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS