100YXG910MEFC18X35.5
MFR.Part #
100YXG910MEFC18X35.5
JLCPCB Part #
C1603183
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 18mm 35.5mm 6000hrs@105℃ 7.5mm 910uF ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS