50MXG4700MEFCSN20X45
MFR.Part #
50MXG4700MEFCSN20X45
JLCPCB Part #
C3724161
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.43A@120Hz 20mm 3000hrs@105℃ 45mm 4700uF 50V ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS