500MXH100MEFCSN22X35
MFR.Part #
500MXH100MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C3722404
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 500V 920mA@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS