50MXC1800MEFC20X25
MFR.Part #
50MXC1800MEFC20X25
JLCPCB Part #
C1611343
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.39A@120Hz 10mm 1800uF 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS