500MXK100MEFCSN22X30
MFR.Part #
500MXK100MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C3724244
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 500V 910mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS