500MXH100EFCSN22X35
MFR.Part #
500MXH100EFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1582969
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
100uF 22mm 35mm 500V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS