420MXG100MEFCSN22X25
MFR.Part #
420MXG100MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1137006
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 420V 850mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS