80LSQ22000MEFC51X83
MFR.Part #
80LSQ22000MEFC51X83
JLCPCB Part #
C7198691
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
22000uF 51mm 80V 83mm ±20% Bolt,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS