400WXA10MEFCG412.5X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400WXA10MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1595803
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 100mA@120Hz 10uF 12.5mm 16mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS