475MXH220MEFCSN35X30
MFR.Part #
475MXH220MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1588013
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.33A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 35mm 475V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS