200MXC1200MEFC35X35
MFR.Part #
200MXC1200MEFC35X35
JLCPCB Part #
C3724136
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.65A@120Hz 200V 3000hrs@105℃ 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors