450KXW100MEFC18X35
MFR.Part #
450KXW100MEFC18X35
JLCPCB Part #
C1584409
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 650mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS