63MXG6800MEFCSN35X30
MFR.Part #
63MXG6800MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1613221
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.65A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 63V 6800uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS