475MXH270MEFCSN35X35
MFR.Part #
475MXH270MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C3722937
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.52A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 35mm 35mm 475V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS