B43508C9397M82
MFR.Part #
B43508C9397M82
JLCPCB Part #
C1611924
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
30mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS