LGU1C223MELC
MFR.Part #
LGU1C223MELC
JLCPCB Part #
C1606079
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 22000uF 3.7375A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS