475MXH120MEFCSN25X30
MFR.Part #
475MXH120MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C3722706
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 475V 960mA@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS