450MXG100MEFCSN25X25
MFR.Part #
450MXG100MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C702547
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 890mA@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS