420HXG100MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
420HXG100MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1590626
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 100uF 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 420V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS