63USC12000MEFC35X45
MFR.Part #
63USC12000MEFC35X45
JLCPCB Part #
C5518556
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12000uF 3000hrs@85℃ 35mm 45mm 6.3A@120Hz 63V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors