400VXH150MEFC25X25
MFR.Part #
400VXH150MEFC25X25
JLCPCB Part #
C3724898
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.04A@120Hz 10mm 150uF 25mm 25mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS