160MXG680MEFCSN25X25
MFR.Part #
160MXG680MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1605609
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 160V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS