450HXG100MEFCSN25X30
MFR.Part #
450HXG100MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C5511173
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V ±20% Plugin,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS