450MXC470MEFCSN35X45
MFR.Part #
450MXC470MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C2940672
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS