400SXC470MEFCSN35X45
MFR.Part #
400SXC470MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1611046
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.87A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS