450MXC470MEFCSN35X50
MFR.Part #
450MXC470MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1612399
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.85A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS