250USG560MEFCSN25X30
MFR.Part #
250USG560MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1588420
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.25A@120Hz 250V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS