315USC220MEFC22X30
MFR.Part #
315USC220MEFC22X30
JLCPCB Part #
C1608450
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.974A@10kHz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 315V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS