10ZLG1000MEFCT78X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10ZLG1000MEFCT78X20
JLCPCB Part #
C1595192
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 20mm 20mΩ 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm 960mA@120Hz ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS