63MXG4700MEFCSN25X35
MFR.Part #
63MXG4700MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C5284391
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.97A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 4700uF 63V ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS