EKHE401VSN102MA45S
MFR.Part #
EKHE401VSN102MA45S
JLCPCB Part #
C6239022
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.51A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 400V 45mm ±20% Plugin,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS