450HXW47MEFR12.5X25
MFR.Part #
450HXW47MEFR12.5X25
JLCPCB Part #
C1587760
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 25mm 450V 450mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS