50ZL820MEFCG412.5X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50ZL820MEFCG412.5X35
JLCPCB Part #
C6819769
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
12.5mm 35mm 50V 820uF ±20% Plugin,D12.5xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS