420MXG180MEFCSN25X30
MFR.Part #
420MXG180MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1605150
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 420V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS