400BXC2.2MEFCT78X11.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400BXC2.2MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C5114905
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-25℃~+105℃ 11.5mm 19mA@120Hz 2.2uF 3.5mm 400V 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS