250KXW150MEFC14.5X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250KXW150MEFC14.5X30
JLCPCB Part #
C1599277
Package
Plugin,D14.5xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 14.5mm 150uF 2000hrs@105℃ 250V 30mm 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS