500MXG220MEFCSN30X45
MFR.Part #
500MXG220MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C3723230
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.51A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 45mm 500V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS