420MXG270MEFCSN25X40
MFR.Part #
420MXG270MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1608248
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.17A@10kHz 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 40mm 420V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS