420MXK180MEFCSN25X25
MFR.Part #
420MXK180MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C3721972
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.16A@120Hz 10mm 180uF 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 420V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS