400MXG270MEFCSN25X40
MFR.Part #
400MXG270MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1582431
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.56A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS