B43508B2827M67
MFR.Part #
B43508B2827M67
JLCPCB Part #
C1607144
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
200V 25mm 40mm 820uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS