450VXR150MEFC25X50
MFR.Part #
450VXR150MEFC25X50
JLCPCB Part #
C1607344
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.106A@10kHz 10mm 150uF 25mm 450V 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors