160USC1200MEFC25X40
MFR.Part #
160USC1200MEFC25X40
JLCPCB Part #
C3721631
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1200uF 160V 25mm 3.43A@120Hz 3000hrs@85℃ 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS