400SXG270MEFCSN25X40
MFR.Part #
400SXG270MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C3722566
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.22A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS