380LX222M100J042
MFR.Part #
380LX222M100J042
JLCPCB Part #
C2621211
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 121mΩ@120Hz 2200uF 25mm 3.14A@120Hz 3000hrs@85℃ 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS