400VXR330MEFCSN30X45
MFR.Part #
400VXR330MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1609205
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 30mm 330uF 400V 45mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS