50ZL220MEFCT810X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50ZL220MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C5115365
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 220uF 4000hrs@105℃ 50V 5mm 685mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS