MAL216258222E3
MFR.Part #
MAL216258222E3
JLCPCB Part #
C1614935
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 100mΩ@100Hz 2.72A@100Hz 2200uF 30mm 45mm 5000hrs@105℃ 63V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS